Вход
Логин:
Пароль:
О проекте
Правила клуба
Партнеры клуба
Скидки Партнеров
Бонусы
Каталог
Статьи
Спец акции и скидки
Отзывы и комментарии
Карточки и терминалы
Контакты
Заполнить анкету Участника
Предложение для Партнеров
Результаты голосования
Новости
Регистрация

Программы лояльности на пороге революции. Забудьте о старомодной сложной системе баллов и накоплений, одноразовых скидках или купонах (кстати, последние у нас так и не прижились). Теперь для живых программ лояльности используются цифровые инновации, такие как блокчейн и искусственный интеллект (AI), – адаптация  вознаграждения под  каждого конкретного покупателя, творческий подход, предлагающий клиенту уникальный в своем роде опыт, вплоть до партнерских отношений с компаниями-провайдерами систем лояльности, другими розничными торговцами, превращающий системы скидок и накоплений в действительно потребительские программы лояльности. 

подробней...

Позаботьтесь о своих близких!

Стоимость услуги УЗИ снизилась до 100 грн!

100 бонусов
Что Вас привлекает больше?
скидка сразу
скидка накопительная
бонус - отложенная скидка
бонусы с выбором мест обмена
Печена Картопля
   Торгівельна марка «Печена Картопля» пропагандує ідею швидкого та корисного харчування. Компанія втілює на практиці принципи корисного сполучення натуральних продуктів, використовує для цього унікальну технологію приготування продуктів без застосування відкритого вогню, фритюру та води.

   До складу меню входять смачні та корисні страви. Основний компонент – велика картопля, запечена у фользі та збита з вершковим маслом і сиром у смачне пюре. Оригінальні салати – наповнювачі до картоплі будуть до смаку навіть самим вибагливим відвідувачам.

   Смачні, корисні страви виготовлені за оригінальною рецептурою, висока якість обслуговування, увага до кожного відвідувача – все це є запорукою Здорового настрою від «Печеної Картоплі».    Чи відомо вам, що всупереч поширеній думці від картоплі не товстіють. Проста відварена або запечена картопля містить усього 90 ккал (на 100 г) – менше ніж солодкі йогурти.    Найбільш корисна картопля, запечена у золі або фользі. Тільки в цьому випадку у ній зберігаються всі поживні речовини.

   По вмісту вітаміну С картопля перевершує цибулю, виноград, та червону смородину.    Клубні картоплі містять вітаміни В1, В2, В6, РР, А і К. Із мінеральних речовин – солі калію, заліза, натрію, магнію, фосфору, сірки, хлору, бора, йоду та інших елементів, які несуть велику поживну цінність.    «Печена Картопля» пропонує на постійній основі вигідні фірмові меню зі знижками.


Скидки: 5%
Время: Неограничено
Условия: Базовая
Базовая при предъявлении карты – 5%

писать коментарии могут только зарегистрированные пользователи системы